Arattak az OGYB-n a Nyírsulis lányok
Mindhárom mérkőzésüket 3-0-ra megnyerték a hétvégén a nyíregyházi röplabdás lányok, az OGYB elődöntő első tornáján Nyíregyházán. Balogh István tanítványainak először az UTE csapatát sikerült izgalmas mérkőzésen legyőznie
BaloghIstván tanítványainak először az UTE csapatát sikerült izgalmas mérkőzésen legyőznie, majd a Veszprém, végül a TFSE-KRA csapata ellen is paradás győzelmet arattak. A Nyírsuli lányai ezzel nagy lépést tettek az országos döntőbe kerülésért. Az elődöntő második tornáját 2014. április 6.-án Budapesten a TFSE-KRA otthonában rendezik meg.
A csapat tagjai: Schwegler Stefánia, Bódi Panna, Máté Gréta, Tóth Fruzsina, Tóth Dalma, Eördögh Réka, Nagy Franciska, Nagy Nóra, Mihályfalvi Kyra, Litvai Kíra, Szabó Daniella.