Előnyben az NRK
A női röplabda bajnokság 5-8. helyért folyó párharc első mérkőzésén az MTK-BSE-t fogadta a Fatum-Nyírsuli-NRK. A nyíregyháziak jól kezdtek, és az első játszmát magabiztosan, 25-17-re nyerték.
Győzött az MTK elleni párharc első mérkőzésén a Nyíregyháza.
A női röplabda bajnokság 5-8. helyért folyó párharc első mérkőzésén az MTK-BSE-t fogadta a Fatum-Nyírsuli-NRK. A nyíregyháziak jól kezdtek, és az első játszmát magabiztosan, 25-17-re nyerték. A folytatásban is irányította a meccset a hazai együttes, és a második játszma is NRK sikerrel zárult. A harmadik volt a legszorosabb játékrész, de a lelkesebben játszó Nyíregyháza ezt is nyerte, így BalázsIstván együttese 3-0-ra győzött, és a két nyert meccsig tartó párharcban 1-0-ra vezet. A második találkozót szerdán, Budapesten rendezik.
Fatum-Nyírsuli-NRK – MTK-BSE 3-0 (17, 19, 21)