Első bálozók és egyeduralkodók
Ezüstből kettő, bronzból három és amit a leginkább számon tartanak, aranyból négy jutott a Nyírsuli sportolóinak az atlétikai bajnokságok hétvégéjén.
A felnőttek között Ónodi Dávid és Szikszai Róbert először nyert, de Bakosi Péter és Helebrandt Máté sikerét sem lehet megunni.
Ezüstből kettő, bronzból három és amit a leginkább számon tartanak, aranyból négy jutott a Nyírsuli sportolóinak az atlétikai bajnokságok hétvégéjén. A téli dobó és a fedett pályás országos bajnokságot kiváló mérleggel zárták tehát a nyíregyházi sportolók.
A felnőttek között első bajnoki címét szerezte Ónodi Dávid és Szikszai Róbert is. A sprinter 60 méteren egyetlen századra állt attól, hogy duplázzon, de egy-egy arany- és ezüstérmével így is ő volt a hétvége legeredményesebb Nyírsuli-versenyzője.
A dobó szakág Szikszai Róbert arany- és Kerekes Dóra bronzérme mellett két negyedik hellyel zárt, a helyezéseket tekintve Káplár János és súlylökő Kerekes László is alig maradt le a dobogóról.
Ugyan még mindig utánpótláskorú versenyző, de Bakosi Péter egymás után harmadszor szerezte meg a magasugrás felnőtt bajnoki címét, így lassan már olyan egyeduralkodója lesz a versenyszámának, mint Helebrandt Máté a gyaloglásnak.
Országos bajnokságok: a Nyírsuli versenyzőinek eredményei