Döntő előtt a terembajnokság
Az elmúlt hétvégén befejeződött a küzdelem  a NYÍREGYHÁZA NYÍRSULI Szi-Zo Sport TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁGBAN.
A döntő résztvevői már korábban kiharcolták helyüket a fináléban egy gólkirályi cím váratott még magára a „D” csoportban. Végül SZATKE ZOLTÁN (T-FORG TRANS KFT) lett a gólkirály 16 góllal. LIPCSEI ATTILA is (KIS-DÖME KFT) 16 gól lőtt, közöttük a bajnokság folyamán több mérkőzésen rúgott gól döntött 8:5 arányban SZATKE ZOLTÁN javára.
A döntőre hétvégén szombaton március 1.-én 8.00-tól kerül sor a BEM JÓZSEF Általános Iskola csarnokában. Előbb a négy második helyezett játszik körmérkőzést az ötödik helyért, majd 11.30-tól kezdődik a döntő NYÍREGYHÁZA 2013 – 2014.-évi TEREMBAJNOKI címéért.
Eredményhirdetés 15.15-kor várható.
Várunk minden érdeklődőt a kitűnő mérkőzéseket igérő összecsapásokra.
A mellékelt fotókon a „D” csoport második helyezett csapata a KIS-DÖME KFT (ők átadták a döntőben a helyüket a GASE SZENT IMRE 3. helyezett csapatának mivel Münchenben tartózkodnak ezen a napon) látható illetve a csoport legjobb kapusa JÁSZAI JÁNOS (KIS-DÖME KFT) aki kitűnő szerepléssel harcolta ki az elismerést.
Góllövőlista és a döntő teljes programja letölthető a mellékleteknél.

Üdvözlettel:
Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök