Kosaras rangadó
Fontos mérkőzést játszik szerdán este a Marso-NYKK. A férfi kosarasok azt a Jászberényt fogadják, mely közvetlenül a nyíregyháziak előtt áll a tabellán.

Mindössze két győzelem. Ennyi a különbség a Marso-NYKK és a Jászberény csapatai között. A berényiek állnak jobban, jelenleg hat győzelmük van, míg a Nyíregyháza négy alkalommal győzött az idei szezonban. A két csapat a tabella végén áll, ezért mindkét gárdának fontos lenne a győzelem, így igazi alsóházi rangadót rendeznek szerdán este a Bujtosi Csarnokban.
– Igazi ki-ki meccs lesz. A Jászberény a közelmúltban váltott edzőt, így új impulzusokat kaptak a játékosok. Ennek ellenére bízom abban, hogy szomorúan távoznak majd Nyíregyházáról – mondta Sitku Ernő, a Marso-NYKK vezetőedzője.
Jászberényben a hazaiak diadalmaskodtak, így ezért is szeretne visszavágni az NYKK. A csapatra a héten még egy mérkőzés vár, a hétvégén Szombathelyen a Falco lesz a nyíregyháziak ellenfele. Ha mindkét meccsüket megnyernék Mohácsiék, közvetlenül a középmezőnyhöz zárkózhatnának fel.
Dankó L.
Forrás: nyiregyhaza.hu