Dunaújvárosi és budapesti siker született
A fiúknál a dunaújvárosi Hild József Szakközépiskola, a lányoknál a budapesti Csik Ferenc Gimnázium szerezte meg az elsőséget a péntektől vasárnapig Nyíregyházán rendezett VI. korcsoportos röplabda diákolimpia országos döntőjében.
Véget ért a Nyíregyházán rendezett VI. korcsoportos röplabda országos diákolimpia döntője.
A dunaújvárosiak a fináléban a Kecskemétet, a budapestiek a Békéscsabát győzték le, egyaránt 3:0-ra.
A rendező jogán finalista Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium csapatai közül a fiúk a nyolcadik, a lányok a hetedik helyen végeztek.
Forrás: szon.hu