Röplabda Diákolimpiai Döntő

Nyíregyházán rendezik a VI. korcsoportos Röplabda Diákolimpiai Döntőt.
Nyíregyházán rendezik a VI. korcsoportos Röplabda Diákolimpiai Döntőt. Az eseményre az ország különböző pontjairól érkeznek együttesek, és mind a fiúknál, mind a lányoknál 8-8 csapat mérkőzik a bajnoki címért. A fiúknál és lányoknál is szurkolhatunk nyíregyházi együttesnek, mivel a Vasvári Pál Gimnázium csapata bejutott a fináléba.
Bugyi József és Erdősné Balogh Erika gárdája is esélyes akár a végső győzelemre is. A diákolimpiai döntő pénteken délután kezdődik a Bem iskola tornatermében, és vasárnapig tart.
D. L.
Forrás: nyiregyhaza.hu