Nyírsulis sikerek a Budapest bajnokságon

Népes mezőny indult a Budapest bajnokságon.
Sikeresen szerepeltek a nyíregyházi atléták a Budapest bajnokságon. A sprinterek közül Ónodi Dávid és Palásti Luca is javított idei legjobbján, és vezetik a magyar ranglistát. Magasugrásban Bakosi Péter győzött. A nyíregyházi sportoló 220 centiméteres teljesítménye több mint biztató. Hármasugrásban Pál Robin harmadik lett. A versenyzők a következő hetekben a korosztályos és a felnőtt országos bajnokságokon vesznek részt, ahol hasonló jó eredményt vár tőlük a szakvezetés. A nyíregyházi sportolók közül közben többen is Dél-Afrikában edzőtáboroznak. Helebrandt Máté, Szikszai Róbert és Káplár János, valamint utóbbi kettő edzője, Kerekes László is Afrikában tölt három hetet, és itt készülnek a nemzetközi versenyekre.
Dankó L.
Forrás: nyiregyhaza.hu