Vasárnap Fatum Nyírsuli – MTK mérkőzés!
Vasárnap Fatum Nyírsuli - MTK mérkőzés!
Fontos csata elé néz a Fatum-Nyírsuli csapata vasárnap délután 16 órától a Buszacsában. Mindent eldöntő harmadik mérkőzését játsszák a nyíregyházi lányok az MTK ellen, mivel szerdán nagy küzdelemben kiegyenlítettek a fővárosaik.
Mindent eldöntő harmadik mérkőzését játsszák a nyíregyházi lányok az MTK ellen, mivel szerdán nagy küzdelemben kiegyenlítettek a fővárosaik. Most ismét nyerni kell a kedvenceinknek! A tét óriási, a győztes az 5., míg a vesztes a 7. helyért folytatja tovább a bajnoki szereplését. Fogjuk össze, mi nyíregyháziak és szurkoljunk a Fatum-Nyírsuli röplabdás lányainak, hogy győzni tudjanak a rivális ellen!
Gyertek segítsünk a lányoknak a győzelem megszerezésében!
Ne feledjétek! Március 16., vasárnap, 16 óra, Buszacsa!
Hajrá Nyírsuli! Hajrá Nyíregyháza!