Női junior és férfi ifjúsági röplabda döntő Nyíregyházán
Május 23-25. (péntek-szombat-vasárnap) Nyíregyháza ad otthont a röplabda Női Junior Nemzeti Bajnokság és a Férfi Ifjúsági Nemzeti Bajnokság döntőjének.
A mérkőzések három helyszínen kerülnek megrendezésre. A lányok a Bem József Általános Iskolában, a fiúk a Vasvári Pál Gimnázium kezdik a megmérettetéseket, a döntőket pedig vasárnap rendezik meg a Bujtosi Szabadidő Csarnokban.
A döntőbe hat fiú és hat lány csapat került be. A nyíregyházi lányok az “A” csoportban az előzetes sorsolás alapján az MCM-Diamant Kaposvári Egyetemmel, valamint a Vasas Óbudával lépnek pályára az első körben. A “B” csoportban a LINAMAR-Békéscsabai RSE, az UTE és az Aluprof-TF-Budapest vívja meg a harcát. A fiúknál a Sümegi Röplabda Egyesület, a Gorter Kecskeméti RC és a Dági KSE kezdi a mérkőzéssorozatot az “A” csoportban. A “B”-ben a FINO Kaposvár, a Dunaferr SE Dechatlon, valamint a Szolnoki Főiskola RKSI mérkőzik meg.
Résztvevő csapatok:

Május 24. (szombat) 10 órától
Május 25. (vasárnap) 8.30 órától

Eredményhirdetés: 2014.május 25.-én kb. 16 órától
Az országos döntő rendezője: a Nyírsuli Kft.
Az országos döntő forgatókönyve letölthető a mellékleteknél!