A Nyírsulisok is beleütnek a labdába
Mától 4 napon keresztül ismét a strandröplabdától lesz hangos Nyíregyháza belvárosa. Immáron harmadik alkalommal kerül megrendezésre a III. Hübner Beach Volleyball in the city rendezvénye.
Az első napon, csütörtökön hat órától a névadó szponzor és a Városháza csapata mérkőzik meg egymással, majd következik a kettő-kettő elleni gálamérkőzés este 19 órától. A nyíregyházi színeket Erdős Zsófia és Szakhmáry Gréta duó képviseli a békéscsabai Molcsányi Rita és Fésüs Erzsébet csapata ellen.
Pénteken este nyolctól a Nyírsuli is beleüt a labdába. Sitku Ernő, Erdős Zoli, Szatke Zoli, Nagy Sanyi és Bécsi Jani a Nyíregyházi TIGERS, NYSFC, MARSO NYKK képviselőivel csapnak össze. A szervezők a gyerekekre is gondoltak, felállítottak egy hatalmas homokozót is, akik pedig ki szeretnék próbálni a strandröpit, minden nap megtehetik egészen hajnali két óráig.
Jó hangulatban nem lesz hiány és remélhetőleg az időjárás is a kegyeibe fogadja a már hagyományossá vált sportrendezvényt. A csapatokat és az amatőr sportolókat a négy nap alatt egy kiváló röplabda edző, Erdősné Balogh Erika fogja segíteni szakmai munkájával.
Hajrá Nyírsuli! Hajrá fiúk!