Két csatán túl
A Nyírsuli kézilabdásainál sem állt meg az élet az elmúlt  időszakban. Hanufer Sándor csapata, a Nyírsuli II. előbb a debreceni fiúkkal harcolt, majd hazai pályán a VKK Nyírbátor ellen küzdött derekasan.
A Debrecenben játszott mérkőzésen a nyíregyháziak a sok sérülés és betegség miatt csak tartalékosan tudtak kiállni és ez meg is látszott a küzdelmen. Szinte már a félidőben eldőlt, hogy a hajdúságiak magukhoz ragadták a vezetést 16-7-re és a vége sem alakult jobban, 33-20-ra Debrecen győzött.
Nyíregyházi környezetben a VKK Nyírbátor ellen már könnyebb dolguk volt a fiúknak, bár a két csapat nem volt egy súlycsoportban. A nyírségiek remekül vették az első félidőt, 21-5-re vezettek, amit a második felvonásban sem adtak át a nyírbátoriaknak, így a vége 33-13, a nyíregyháziak javára.
Eredmények:
Debreceni SC SI – Nyírsuli II. 33 – 20 (16-7)Gólszerzők: Mészáros László 6, Gubek Julian 5, Papp László, Szuharev Lev 3-3, Csikós Patrik 2, Sziklai Bálint 1.Edző vélemény:A tartalékos nyíregyházi csapat erejéből ennyire futotta.Edző: Hanufer Sándor Nyírsuli II. – VKK Nyírbátor  33 – 13 (21-5)Gólszerzők: Kendi Imre 7, Gubek Julian 6, Mészáros László 4, Kvancz Balázs 3, Bálint Álmos, Horváth Bendegúz, Sziklai Bálint, Csikós Patrik, Papp László 2-2, Szuharev Lev, Tamás Levente, Szilágyi Gábor 1-1.Edző vélemény: Nem volt egy súlycsoportban a két csapat.Edző: Hanufer Sándor