Jótékony dobálózásra buzdít az NRK
December 11-én, csütörtökön, 18 órától, Magyar Kupa összecsapáson a TF-Budapest látogat a bujtosi csarnokba, majd vasárnap, ugyancsak 18 órától, az év utolsó otthoni bajnoki mérkőzésén a Miskolcot fogadja a nyíregyházi együttes.
A nagy sikerre való tekintettel a héten is egy jegy árért ketten tekinthetik meg a Fatum-Nyírsuli-NRK női röplabdacsapatának hazai mérkőzéseit.
December 11-én, csütörtökön, 18 órától, Magyar Kupa összecsapáson a TF-Budapest látogat a Bujtosi Csarnokba, majd vasárnap, ugyancsak 18 órától, az év utolsó otthoni bajnoki mérkőzésén a Miskolcot fogadja a nyíregyházi együttes.
A megyeszékhelyi klub a vasárnapi mérkőzésen meghirdeti a „Dobj be a mérkőzés végén egy plüssjátékot!” – akcióját, mellyel egy nyíregyházi anyaotthon lakóinak szeretné szebbé tenni a karácsonyát!
Forrás: szon.hu