Egy kellemetlen Mizse ellen
Ez már kiérdemli a rangadó jelzőt. A férfi kézilabda NB I. B Kelet-csoportjában negyedik helyen tanyázó Mizse KC szombaton este a második Nyíregyházi KC együttesét fogadja. A két együttes őszi megmérettetését a házigazda nyíregyháziak nyerték 37–32-re.
Lajosmizsén lép pályára szombaton az NYKC, nyerni akarnak a rangadón.
– Aligha mondok újat azzal, hogy ismét nehéz mérkőzés elé nézünk – indította a beszélgetést Varga Zsolt, a Nyíregyházi KC szakmai igazgatója. – A lajosmizsei csapat kellemetlen ellenfél, ősszel itthon is megszenvedtünk az öt gólos sikerért. Védekezésben szinte mindent alkalmaznak, ezek ellen igyekszünk majd hatékony támadójátékkal kirukkolni.
Koncentráltan kell védekezni
– Varga János személyében egy igazi átlövőjük van, támadásban szeretnek hosszan játszani, így végig összpontosítva kell majd védekeznünk. Elszántak vagyunk és szeretnénk folytatni a nemrégiben megkezdett újabb győzelmi sorozatunkat – vélekedett Varga Zsolt.
Szerencsére a betegek már felgyógyultak, egyedül a bokaszalag-szakadást szenvedett Kőrizs Istvánra nem számíthat még egy ideig a szakvezetés.
Forrás: szon.hu