Gólzáporos tavaszi idénykezdet a kispályán
A DUNA HOSE INGATLAN – FAYR BLY mérkőzéssel kezdetét vette a NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM VÁROSI Kispályás Bajnokság tavaszi idénye.
A korábbi Szuper Bajnok BERNI HÚS OLD BOYS I.o csapata 7:3 arányban győzött a VOLÁN BUSZ csapata ellen. VATTAI PÁL kitűnő védései ellenére, a TIPPMIX csapata 2:1 arányban verte a NYÍRSÉG COPY KFT csapatát. Az OLD BOYS II.o-ban két gólzáporos győzelem született, a DROMEDAR OLD BOYS a VETERÁNOKAT, a MESTER FESTÉK pedig a TERMI OLD BOYS csapatát regulázta meg.
Az IGEPA PAPER HUNGARIA KFT 8:1 arányban gázolta le a BOTOND csapatát a „G” csoportban.
A „H” csoportban két megyei III.o-ban is szereplő csapat kapott hatalmas verést. A BED BOYS csapata 5:2 arányban verte a FIATAL GYÉMÁNTOK SK, az FC ALFA TEAM pedig 12:2 arányban zúzta le a FRIMEX csapatát.
A ma lejátszott tizenhat mérkőzést követően, csütörtökön, újabb tizenhat mérkőzés következik, és aztán hétfőtől teljes üzem lesz a bajnokságban, egészen június 30-ig.