Semlegesíteni kell az algyőiek beállósát
Délvidéki portyára indul szombaton a Nyíregyházi KC NB I. B-s férfi kézilabda-együttese, hogy bevegye Algyőt. A Keleti-csoport második helyén tanyázó nyíregyháziak ősszel hazai pályán biztosan nyertek az algyőiek ellen, most is bíznak a sikerben.
A gyors kontrákban bízhatnak a nyíregyháziak a szombati bajnokin.
– Az algyőiek több meccsét, elsősorban az őszi hazai találkozónkat elemeztük – kezdte az esélylatolgatást Varga Zsolt, a nyíregyháziak szakmai igazgatója. – Szombaton kulcskérdés lesz, hogy miként tudjuk semlegesíteni Gazsó Balázst, az ellenfél beállósát, akire a támadásaikat építik. Kívülről a gólkirályuk, Ambrus József (szintén tűzoltó, mint a nyíregyháziaknál Varga László – a szerk.) okozhat gondot, ellene is készültünk. Fontos lesz a védekezés, illetve hogy milyen hatékonyak leszünk a kontráknál, valamint a felállt fal elleni támadásoknál. Szeretnénk megerősíteni helyünket a tabellán.
Forrás: szon.hu