Egy mozgalmas nap, rengeteg mosolygós gyermekkel
Óriási sikert aratott az április 22.-én megrendezett OviLimpia, aminek a Nyíregyházi Városi Stadion adott otthont.
A vidám délelőtött a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata bonyolította le. Idén a tavalyinál is több gyermek nevezett az atlétikai versenyszámokra. 25 óvoda 300 gyereke. Négy versenyszámban mérettethették meg magukat fiúk és lányok, úgy mint pl. 60-, és  200 m-es síkfutás, kislabdahajítás és 4X100 méteres váltófutás. A rendezvény nem titkolt célja, hogy minél több kicsi gyereket tereljünk a sport irányába.
Az Olimpia végeztével mindenki aranyéremmel a nyakában térhetett haza mindamellett, hogy a legjobbak a dobogóra is felállhattak. Jó volt látni a gyerekek arcán a széles mosolyukat.