Két pontot érő meccsvégi hetes
Szegeden töltötték a vasárnap nagy részét a Nyíregyházi KC férfi kézilabdázói. A második vonalban szereplő együttes tagjai közül Nagy Levente és Tóth Balázs aligha bánta, hiszen mindketten szegediek.
Az NYKC szegedi győzelmével még közelebb került az ezüsthöz.
Szegeden töltötték a vasárnap nagy részét a Nyíregyházi KC férfi kézilabdázói. A második vonalban szereplő együttes tagjai közül Nagy Levente és Tóth Balázs aligha bánta, hiszen mindketten szegediek. A hosszú utazás után kissé álmosan kezdtek a vendégek, majd az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csaptok, a játékrész a hazaik előnyével zárult (13-11). Szünet után egy 6–0-ás szakasszal fordítottak a nyíregyháziak, ám a szegedi fiatalok nem hagyták lerázni magukat. Olyannyira, hogy jó húsz másodperccel a lefújás előtt még iksz (25-25) volt az állás. Ekkor Varga László kiharcolt egy büntetőt, Nagy Csaba keze nem remegett meg a hetesénél, a gól két pont jelentette és ezzel már igen közel került a bajnoki ezüst. Ehhez a hátralévő két találkozó közül az egyiket kell megnyerni.
Forrás: szon.hu