Itt a hajrá az Erima Gyermekbajnokságban
Végéhez közeledik a Magyar Kézilabda Szövetség Gyermekbajnoksága. A Nyíregyházi Sportcentrum kézilabda szakágában összesen három leány csoport működik.
Végéhez közeledik a Magyar Kézilabda Szövetség Gyermekbajnoksága.
A Nyíregyházi Sportcentrum kézilabda szakágában összesen három leány csoport működik. Az U13-as korosztályban Ardelean-Kocsik Viktória edző csapata az alsóházi küzdelmekben jelenleg a tabella 2. helyén áll. Szintén alsó házban vívja csatáit Udvariné Tanyi Judit U11-es csapata is, ők a 3. helyet foglalják el jelenleg. A Nyíregyházi Sportcentrumnak van még egy U11-es csoportja, ők túljutva az alsóházi küzdelmeken a régió bajnoki címért vívnak kemény küzdelmeket, az edzőjük Bíróné Nádasi Marianna.
Komoly fejlődés tapasztalható mindhárom csapatnál,  gratuláció az eddig elért eredményekhez!
A fotón Adrelean-Kocsik Viktória és Bíróné Nádasi Marianna csapata edzőmérkőzés előtt.