Sérülés pecsételte meg a sorsukat
Ezúttal a Nyíregyházi Sportcentrum Ifi röplabdás lányai utaztak Országos Bajnoki Döntőre az elmúlt hétvégén. A döntőnek Békéscsaba adott otthont.
Nem alakult szerencsésen Balogh István csapatának a helyzete, hisz egyik kulcsjátékosa, nevezett Andrejkovics Alexandra a keresztjáték első szettjében megsérült, így ez megpecsételte a sorsukat. Ennek tükrében egy semmiképpen sem szégyelnivaló 6. hely megszerzésére tellett az erejükből.
A csapat tagjai: Berényi Eszter, Sitku Renáta, Andrejkovics Alexandra, Vén Eszter, Kovács Eszter, Szerényi Gréta, Ilyés Emese, Miholecz Melitta, Thold Krisztina, Tóth Fruzsina, Félegyházi Viktória
Edzők: Balogh István, Erdősné Balogh Erika