Megkapták a megérdemelt ezüstöt!
Szerdán délután a bujtosi csarnokban Halkóné Dr. Rudolf Éva a Köznevelés, Kulturális és Sportbizottság elnöke akasztotta a Nyíregyházi KC játékosainak nyakába az NB I. B Keleti-csoportjában megszerzett ezüstérmet.
A kemény és sikeres bajnoki szerpelés után levezetésként még edzenek a játékosok. Kedden délután a B-közép ellen játszottak egy barátságos focimeccset. Az már biztos, hogy Balda Ákos az élvonalbeli Balmazújvárosban folytatja, Gubó Alex pedig tagja lett az Universiadéra készülő magyar csapatnak.
Forrás: szon.hu