Ezüstösen csillogó érem
Szombaton az utolsó fordulójához érkezett a Vidékbajnokság Gyerek II. (2001-es születésű) korosztályának versenysorozata.
A sóstói medencében rendezett torna előtt a Váci Vízilabda Klub mögött a harmadik helyen állt a hazai csapat. Az első mérkőzésen az AQUA SE Nyíregyháza könnyed győzelmet aratott a Debrecen I. számú gárdája ellen, az AQUA- Vác összecsapás tétje így a bajnoki ezüstérem megszerzése volt. Ehhez mérten feszült hangulatú, kemény mérkőzésre lehetett számítani. Nem hibátlanul, de lelkesen és hatalmas akarattal játszó nyíregyházi fiúk legyőzték a nagyobb termetű, fizikálisan erősebb váci legénységet. A találkozón a 8 gólt szerző Molnár Kristóf játéka kulcsfontosságú volt, aki szerzett  találatot megúszásból, centerből, átlövésből és döntő pillanatban lendítette tovább a csapatot néhány holtponton.
A vidékbajnokság versenysorozatának az idei szezonra vége, erre a korosztályra ősztől az országos utánpótlás bajnokság küzdelmei várnak.
Debrecen – AQUA SE Nyíregyháza 7-16 (2-3, 0-5, 0-6, 5-2)Gólszerzők: Molnár Kristóf 6, Pethe István 4, Vetési Szabolcs 2, Spák Csanád 4, Pethe Noémi, Lipták Milán.
AQUA SE Nyíregyháza – Váci Vízilabda SE 18-15 (4-3, 5-3, 3-3, 6-6)Gólszerzők:  Molnár Kristóf 8, Pethe István 4, Vetési Szabolcs 2, Spák Csanád 2, Lamos Balázs, Szanics Gergely.