Lesz folytatás
Háromnapos edzőtáborból tértek haza a kosarasok Kassáról. A nyíregyházi felnőtt csapatot két utánpótlás csapatunk is kísérte, az U16 és U20-as korosztály.
Háromnapos edzőtáborból tértek haza a kosarasok Kassáról.
A nyíregyházi felnőtt csapatot két utánpótlás csapatunk is kísérte, az U16 és U20-as korosztály. A Nyíregyházi Sportcentrum vezetőedzőjének, Gombkötő Norbertnek nem titkolt célja volt, hogy az utánpótlás korú játékosok figyeljék a felnőtt játékosokat és tanuljanak tőlük. Mindemellett még intenzív edzéseken és edzőmérkőzéseken is részt vettek. Olyannyira jól sikerült ez a pár nap, hogy hamarosan folytatása is lesz.
Szeptember 6-án jön Kassa a korosztályos csapataival (U11, U16, U18) és részt vesznek a Nyíregyházi Sportcentrum Évnyitó Kupáján.