Győzelemmel kell indítani
Október 3-án hazai pályán kezdi meg a bajnokságot a Marso-Nyíregyháza.
Nyíregyháza férfi kosárlabda csapata augusztus 3-án kezdte meg a felkészülést a 2015/2016-os bajnoki évadra. 12 játékossal vág neki a szezonnak, ebből hét sajátnevelésű, négy légiós és egy debreceni. A bajnokságra 13 edzőmérkőzéssel és új felkészülési módszerekkel készült Siku Ernő és csapata. Közelebbi célként tűzték ki az első forduló megnyerését, távolabbi cél pedig a bajnokság végére a nyolc között végezni.
Az első összecsapás a minden technikai feltételnek megfelelő Bem József Általános Iskola tornatermében lesz a MAFC ellen, szombaton 18.00 órai kezdettel.