Az NYKC maradt a győzelem útján
Ötödik győzelmére készült szombaton este a Nyíregyházi KC második vonalbeli férfi kézilabda csapata.
Ugyan az első gólt a vendég szegediek fiataljai lőtték, utána sikerült kifogni a szelet a Tisza-partiak vitorlájából, akik nem tudtak gyors lerohanásokat indítani, ráadásul a bosnyák Locnart is sikerült semlegesíteni.
A hazaiaknál Gubó Alex volt a gólgyáros, de a többiek is kitettek magukért, így hat gólos hazai előny után jött a szünet. A nyíregyháziak egy kicsit benn is maradtak az öltözőben, mert a vendégek feljöttek három gólra. Aztán sebességet váltott a listavezető, Varga László felpörgette a csapatot, így végül biztos lett a hazai győzelem.
Nyíregyházi KC-Szeged U23 39-30 (18-12)
Bem iskola, 500 néző, v. dr. Kovács, Wenczel.NYKC: Nagy L. – Nagy Cs. 3, Pánczél 5, Gubó 7, Tumidalsky 5, Atsushi 2, Tóth 3. Csere: Oláh, Andelic (kapusok), Kaplonyi 4, Braun 1, Kurbely 4, Varga L. 5, Bécsi, Kis.Szakmai igazgató: Varga Zsolt.Kiállítások: 14, illetve 6 perc.Hétméteresek: 0, illetve 2/2.
Forrás: szon.hu