Évet zártak a szépkorúak
Csütörtökön zárult a „SZÉPKORÚAK” NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUMOS SPORTKLUBJÁNAK a nyolcadik évfolyama a Városi Stadionban.
A klubban immár négyszáz fő sportol rendszeresen május első csütörtökjétől október utolsó csütörtökjéig. A klub résztvevői tekéznek, teniszeznek, asztaliteniszeznek, kocognak, ultiznak és a legnagyobb létszámban mintegy hetven fő jógázik csütörtökönként reggel kilenctől délig. A mai záró napon a sportolás után közös fotó készült a jelenlévőkről azt követően Kósa Árpád a Sportcentrum Igazgatója ebéden látta vendégül a klubtagokat. Az ebéd előtt Hajnal Gusztáv Szabadidő igazgató és Dajka László a Klub vezetője köszöntötte a résztvevőket.
Nagy taps fogadta a Kósa Árpád üzenetét, hogy a teke és a jóga továbbra is működhet a téli hónapokban is folyamatosan.
Búcsúzóul elhangzott, hogy jövőre veletek ugyanitt.