Önbizalom növelő győzelem!
Önbizalom növelő mérkőzést játszott a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő leány kézilabda csapata az Országos Bajnokságban a Hajdúszoboszlói KSK csapata ellen, pénteken.
Végig a nyíregyházi lányok irányítottak, helyenként szellemes játékot mutatva. Edzőjük Ardelean Kocsik Viktória, elsősorban a játékosok lelkére próbált hatni, minden sportolójának játéklehetőséget biztosítani.
A győzelem megszületett, és mesterük csak remélni tudja, hogy ebből profitálnak a következő mérkőzésen is.
Nyíregyházi Sportcentrum – Hajdúszoboszlói KSK 29-7 (15-4)
Nyíregyházi SC: Dankó Dalma, Dudás Boglárka (kapusok), Torkos Hanna 1, Balogh Dorina 1, Kósa Andrea, Kósa Zsófia 2, Sóvári Vanda 4, Tóth Gréta 4, Hásper Dominika 2, Nagy Nikolett 3, Liskány Csenge Regina 4, Farkas Alexandra 1, Szilágyi Szilvia, Peimli Dorka 1, Juhász Tímea 3, Baraksó Eszter 2.