Újfent Mikulás Futás
OTP Bank Mikulás Futás címén tartott sajtótájékoztatót a Nyíregyházi Sportcentrum. Sok évvel ezelőtt (17 éve) került megrendezésre az első alkalom, azóta is töretlenül…
Sok évvel ezelőtt (17 éve) került megrendezésre az első alkalom, azóta is töretlenül minden évben a családok és gyerekek örömére. A következő december 5-e 10 óra, melynek helyszíne a Városi Stadion. A szervezők minden esztendőben próbálnak valamilyen újítást belevinni a programba, hogy mindenki találjon magának kedvére valót. Ebben az évben a kicsik örömére lesz MIKULÁS EXPRESZ, illetve HÓPIHE VADÁSZAT mindamellett, hogy természetesen a futásé a főszerep.
Minden résztvevőt megajándékozunk, de a leggyorsabbak éremmel a nyakukban térhetnek haza.