Kiváló munkájukért jutalmazták
  A Nyíregyházi Sportcentrum egyik legsikeresebb szakágában nagyszerű esemény történt. December 11-én öt atlétánk és három edzőnk utazott Budapestre, hogy részesei legyenek a Magyar Atlétikai Szövetség által szervezett nagyszabású Évzáró Díjátadójának…
December 11-én öt atlétánk és három edzőnk utazott Budapestre, hogy részesei legyenek a Magyar Atlétikai Szövetség által szervezett nagyszabású Évzáró Díjátadójának. A gálát a szövetség elnöke, Gyulai Miklós nyitotta meg, aki a MOB Sportigazgatójával, Fábián Lászlóval együtt jutalmazták a legjobbakat. A gála-vacsora keretén belül kerültek átadásra a díjak az Év legjobb atlétáinak és edzőinek, a nemzetközi versenyeken sikeresen szereplő sportolóknak és edzőiknek, illetve akik idén országos csúcsot állítottak fel. Így öt sportolónk és két edzőnk részesülhetett jutalmazásban. Bakosi Péter, Szikszai Róbert, Káplár János, Kerekes Dóra az U23 EB szereplésükért, Helebrandt Máté a Universiade-n elért eredményéért, Bakosi Béla és Kerekes László kiváló edzői munkájáért. Különleges díjban részesülhetett Bakosiné Szenczi Erika, aki az Európai Atlétikai Szövetség elismerésében részesült az utánpótlás nevelés területén végzett, mintegy 25 éves szakszerű munkájáért.