Négyből négy győzelem
Hétvégén két-két győzelmet aratott az AQUA SE Nyíregyháza 2003-as és 2002-es csapata. A fiatal pólósok Vácott két mérkőzést játszottak az Észak-Keleti Liga Kupa 2003-as korosztályában…
A fiatal pólósok Vácott két mérkőzést játszottak az Észak-Keleti Liga Kupa 2003-as korosztályában. Először a Kazincbarcika ellen szálltak vízbe pólósaink. Egy nagyon kemény küzdelemben, Pettendi Dávid kapusteljesítményének és az utolsó negyed lendületes játékának köszönhetően, vert állásból sikerült fordítani.

Kazincbarcikai DVK – AQUA SE Nyíregyháza 5-6 (1-0,2-2,2-1,0-3)

AQUA SE gólszerzői: Pethe Noémi 2, Szakács Vince 2, Pelle György 2.
A második mérkőzést a miskolciak ellen vívta az AQUA SE. Ez az ütközet jóval könnyebbnek bizonyult, hiszen fölényes győzelmet arattak fiatal sportolóink.

AQUA SE Nyíregyháza – MEAFC 11-4 (4-2, 2-0,2-2,3-0)

AQUA SE gólszerzői: Pelle György 4, Oláh Péter 3, Szakács Vince 2, Pethe Noémi, Papp Levente.
Gazsovits Zoltán edző: “Elégedett vagyok a hétvégi teljesítménnyel. Sajnos sokan betegséggel küzdenek, így kicsit fiatalabb kerettel utaztunk el, de ügyesen helytálltak a játékosok. A hétvégén kiemelkedő teljesítményt nyújtott Pelle György 6 góljával, Pettendi Dávid kiváló védéseivel, illetve Pethe Noémi és Szakács Vince szorgos mezőnymunkájával.”
A 2002-es csapat Békéscsabán teljesítette “kötelességét” és két könnyed győzelmmel tértek haza a vidékbajnokság soros fordulójáról.

Dinamo Prosper Oradea – AQUA SE Nyíregyháza 3-10 (0-3, 2-1, 0-2, 1-4)

AQUA SE gólszerzői: Cserpák Zalán 2, Lamos Balázs 2, Lipták Milán 6, Kedves Iván 5, Pazonyi György 2, Szécsi Tamás.

Kiskunfélegyházi VSE – AQUA SE Nyíregyháza 5-31 (1-7,2-9,1-8,1-7)

AQUA SE gólszerzők: Lamos Balázs 9, Szanics Gergely 7, Lipták Milán 6, Kedves Iván 5, Pazonyi György 2, Cserpák Zalán, Szécsi Tamás.
Kántor Gábor edző: “Az országos bajnokság csak február közepén folytatódik, ezért mi egy pokolian nehéz alapozáson vagyunk túl. Az eredménnyel elégedett vagyok, de ha majd a terhelésből visszább veszünk, a játék lesz még ennél sokkal jobb is.”