Meglepetést okoztak
Szombaton Bécsi János férfi junior kézilabda csapata a Ferencváros otthonában kezdte meg a tavaszi szezont…
Szombaton Bécsi János férfi junior kézilabda csapata a Ferencváros otthonában kezdte meg a tavaszi szezont.
Nem a legjobb előjelekkel vágtak neki a budapesti útnak, hiszen egyrészt az őszi összecsapáson hazai pályán alulmaradt Bécsi János együttese, másrészt egész héten nem tudtak teljes csapattal edzeni a betegségek miatt. A nyíregyházi társaság minden erejét összeszedve hatalmasat küzdött, vert helyzetből a második félidőben sikerült megfordítani az állást.
Végeredményben nem kis meglepetést okozva hozták el a két pontot a zöld-fehérektől.

FTC-Diagnostikum – Nyíregyházi Sportcentrum 19-20 (11-7)

NYSC gólszerzői: Dudás (kapus),Manazija, Ruzsinszki P., Ferenczi, Krisztián 2, Ruzsinszki B. 4, Bécsi, Mihályi 5, Papp, Csabai, Pál 8, Vitális, Mészáros 1, Gönczi, Illés.