Egy győzelem, két vereség
A Sportcentrum serdülő fiú kosarasai február 13-án megkezdték szereplésüket az országos főtáblán. A kétnapos megmérettetésen három mérkőzést játszottak…
A kétnapos megmérettetésen három mérkőzést játszottak. A Nagykőröst legyőzték, az Eger ellen komoly küzdelemben maradtak alul és a MAFC ellen vereséget szenvedtek. Bravúros teljesítményt nyújtott Bodnár Balázs, aki mérkőzésenként 30 pont felett zárt.
A tabella 9. helyén álló nyíregyházi U20-as kosárlabdacsapat a 4. helyen álló Szegedet fogadta szombaton hazai pályán. A végig szoros küzdelemben, végül 70–65-re alulmaradt a Siska János által vezényelt nyíregyházi gárda.