Sokat ér az egy pont
Értékes pontot szerzett a Mol-Pick Szeged otthonában a Sportcentrum férfi junior kézilabda csapata a hétvégén. Lendületesen indították a mérkőzést Bécsiék, fej-fej mellett haladt a két együttes…
Lendületesen indították a mérkőzést Bécsiék, fej-fej mellett haladt a két együttes, így a félidőt döntetlennel zárták. A második játékrészben még keményebb védekezést produkált a Nyíregyházi Sportcentrum, ennek köszönhetően nem tudtak meglépni a hazaiak. A nyíregyházi fiúk teljesítményét dicséri, hogy a mérkőzés végén a szegedi szurkolók megtapsolták a nyíregyházi legénységet. Bécsi János tanítványai teljesen megérdemelten vihették haza az egy pontot.
Kiemelkedett Pál Tamás, Bécsi Ádám és Szedlacsek János támadó és Vitális István védőmunkája.

Mol-Pick Szeged – Nyíregyházi Sportcentrum 28-28 (14-14)

NYSC gólszerzők: Krisztián 3, Ruzsinszki B. 1, Bécsi 4,, Pál 11, Vitális 4, Szedlacsek 5.