Sokkal több kell a jövőben
A Gyermekbajnokság középsőház utolsó fordulójához érkezett a Sportcentrum U13 leány kézilabda csapata március 6-án Fehérgyarmaton…
A Gyermekbajnokság középsőház utolsó fordulójához érkezett a Sportcentrum U13 leány kézilabda csapata március 6-án Fehérgyarmaton.
A tabella első és második helyezettjével mérkőztek meg a lányok a soros tornán. Papírforma szerint nem a nyíregyházi csapat volt az esélyes, de pontért utaztak hétvégén. Sok egyéni hiba, rengeteg kihagyott ziccer, időnként pozitív felvillanások jellemezték a mérkőzést. Van úgy, hogy nem megy egy csapatnak, de az elfogadhatatlan, ha nem küzdünk úgy, ahogy az elvárható lenne.
Ennél sokkal több kell a jövőben!

Nyíregyházi Sportcentrum – Balmazújváros 14-22

NYSC gólszerzők: Fekete 2, Karaf 2, Tóth 2, Varga 2, Takács 2, Kostyó 1, Petrimán 1, Gincsai 1.

Miskolc VSC – Nyíregyházi Sportcentrum 18-12

NYSC gólszerzők: Hásper 2, Karaf 2, Tóth 4, Varga 3, Veres 1.