Izgalmas küzdelmeket hozott a hétvége
A kosárlabda szakág kadett A csapata március 13-án, Székesfehérváron küzdött meg Dávid Kornél KA A együttesével. A kiemelt bajnokság pillanatnyi legjobb nyolc csapata között a nyíregyháziakra kemény ütközet várt.
Álmosan kezdtek Boczkó Ádám tanítványai, elvesztették a lepattanó csatákat és a visszarendeződés sem sikerült jól. Az utolsó negyedet megnyerték, de ezzel is csak szépíteni tudtak az eredményen.

Dávid Kornél KA A – Nyíregyházi Sportcentrum KA A 97- 80

NYSC KA A : Vaskó 36/9, Sitku 17, Mokánszki 14, Pollák 13, Nagy, Mohácsi, Gacsályi, Bolden.
Az U20 a Bem tornatermében fogadta a Paks együttesét a soros bajnoki fordulón. A legjobb játékost,-Kósa Tamást- a felnőtt csapat érdekében csak az első félidőben játszattatták, így is egy nagyon szoros eredmény született.

Marso Nyíregyháza – Atomerőmű SE 85 – 88