Versenyek sokasága a hétvégén
A hétvége első napján versenyek sokasága a Nyíregyházi Sportcentrum szakágai számára…
A hétvége első napján versenyek sokasága a Nyíregyházi Sportcentrum szakágai számára.
Kosárlabda
A kosárlabda szakág U20-as korosztálya Zalaegerszegre, a serdülők Pécsre utaznak a soros mérkőzéseikre.
Röplabda
A röplabdás lányok gyermek és szuper mini csapatára a Sport XXI. keretén belül Szegeden vár egy két napos röplabda torna.
Futóverseny
Szintén a Sport XXI. keretén belül kerül megrendezésre a Sportcentrum szervezése által három megye részvételével a Mezei Futóverseny a 10-12 éves gyerekek számára.
Ideje: 2016.03.19., szombat 11.00 óra.
Helyszín: Erdei tornapálya
Ülőröplabda
Szombaton az ülőröplabdásoknak is beindul a bajnokság Budapesten. A nap nyitómérkőzésén rögtön az idei Magyar Kupa győztes Vác gárdájával kezd a  Nyírgyházi Sportcentrum csapata. Egy mérkőzésnyi pihenőt követően Szombathellyel, majd a nagy rivális szerb Kikinda együttesével csapnak össze a nyíregyháziak.