Totális győzelem
Március 19-én, Budapesten került megrendezésre a 2016. évi ülőröplabda Magyar Bajnokság első fordulója…
Március 19-én, Budapesten került megrendezésre a 2016. évi ülőröplabda Magyar Bajnokság első fordulója.
A Nyíregyházi Sportcentrum neve alatt működő társaság, a sorsolás alapján nem nézett könnyű nap elé. A nyitó mérkőzést az idei Magyar Kupa győztes Vác gárdájával játszották, az ellenfélnek esélyt sem adva nyertek. Majd ezt követően egyre jobb formába lendülve nagy csapást mért a jó erőkből álló Szombathely csapatára is. Pihenés nélkül következett a nap legjobban várt eseménye, a tavalyi magyar bajnok, szerb bajnok, Kikinda együttesével történő összecsapás. A nap legsimább mérkőzését játszotta a Sportcentrum csapata. A két együttes közös története során, a legnagyobb csapást mérte az ellenfélre. A csapat mindössze négy edzéssel a háta mögött, minden tagjának játéklehetőséget adva, meghálálta a város, a Sportcentrum és a szponzorai bizalmát.
Legközelebb április 9-én, Agárdon lesz bajnoki forduló, ahol remélhetőleg Nyíregyháza első felnőtt Magyar Bajnoki aranyérmét hozzák haza mozgássérült és egészséges játékosaink.
Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum – Váci Mozdulj SE 3:0 (18,22,20)
Nyíregyházi Sportcentrum – Szombathelyi Sprint SC 3:0 (12,11,21)
Nyíregyházi Sportcentrum – Oki Kikinda 3:0 (12,6,8)