Békák, delfinek és cápák
125 béka, delfin és cápa korcsoportú úszó találkozott a Nyíregyházi Állatpark főbejáratánál március 24-én reggel, hogy a borús és szeles idő ellenére is eltöltsenek egy kellemes napot…
125 béka, delfin és cápa korcsoportú úszó találkozott a Nyíregyházi Állatpark főbejáratánál március 24-én reggel, hogy a borús és szeles idő ellenére is eltöltsenek egy kellemes napot.
Edzők és tanítványaik is egyaránt fontosnak tartják az ilyen és ehhez hasonló közösségépítő programokat. Az úszóknál már beindult a hosszú és nehéz versenyidőszak, éppen ezért szükséges, hogy minél több közösen szerzett pozitív élményt gyűjtsenek a gyerekek a kimerítő versenyidényre.
A Nyíregyházi Sportcentrum fiatal úszói a nap végén örömüket fejezték ki, hogy részt vehettek az eseményen és remélik a folytatást.