III. „SZÉPKORÚAK” Nyíregyházi Olimpiája
Hamarosan újra Szépkorúak Nyíregyházi Olimpiája a Városi Stadionban. Ezzel kapcsolatban tartott tájékoztatót Nyíregyháza nyugdíjas klubjai vezetőinek…
Hamarosan újra Szépkorúak Nyíregyházi Olimpiája a Városi Stadionban!
Ezzel kapcsolatban tartott tájékoztatót Nyíregyháza nyugdíjas klubjai vezetőinek Dóró Erika Nyíregyháza MJV Önkormányzatának Társadalom kapcsolatokért felelős referense. A megbeszélés a városi stadion konferencia termében zajlott április 7-én délelőtt.
A harmadik alkalommal megrendezésre kerülő igen népszerű rendezvényt  Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum Kft. együttesen bonyolítja le. Az 55 éven felüli „Szépkorúak” olimpiáján az alábbi sportágakban lehet előzetesen nevezni: teke, kosárlabda büntetődobás, asztalitenisz, atlétika (100 és 400 méteres síkfutás), kislabda dobás, tenisz páros és játékos ügyességi sorverseny.
A nagyszabású esemény ideje: 2016. május 20.
Helyszín: Nyíregyháza, Városi Stadion.
Elérhetőségek:

Bíróné Nádasi Marianna 06-30-955-7337