Nagy csatában csúsztak le a dobogóról
A Nyíregyházi Sportcentrum serdülő női röplabda csapata május 14-16-ig Keszthelyen szerepeltek az OSB döntőn. Öt mérkőzést játszottak Balázs István tanítványai…
A Nyíregyházi Sportcentrum serdülő női röplabda csapata május 14-16-ig Keszthelyenszerepeltek az OSB döntőn.
Öt mérkőzést játszottak Balázs István tanítványai. A csoport meccsen kikaptak a későbbi bajnok Vasastól 3-0-ra, majd 3-1-re a Békéscsabától. Szombaton a keresztjátékot 3-1 arányban sikerült abszolválni, de a döntőbe kerülésért ismét a Vasas együttesével csaptak össze. Itt is érvényesült a papírforma, 3-0-ás vereség. Vasárnap az UTE gárdájával vívtak meg a bronzéremért, kemény küzdelemben 3-2 arányban szenvedtek vereséget a nyírségiek, ezzel lemaradva a dobogóról.
A csapat tagjai:
(felső sor) Molnár Petra, Kiss Liliána, Schwegler Stefánia, Máté Gréta, Nagy Franciska, Bódi Panna, Tóth Vanessza.
(alsó sor) Fejérvári Panna, Szatmári Emese, Tóth Dalma, Horváth Dorka, Litvai Kira.