Befejeződött a teke bajnokság
Az elmúlt év augusztusában indult és a napokban fejeződött be a VÁROSI AMATŐR NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TEKE CSAPATBAJNOKSÁG…
Az elmúlt év augusztusában indult és a napokban fejeződött be a VÁROSI AMATŐR NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TEKE CSAPATBAJNOKSÁG.
A tizenhárom csapatos bajnokság krónikájához tartozik, hogy több egyéni és páros csúcs is született, és színvonalas mérkőzések mellet szoros eredmények alakultak ki.
A bajnokság a NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM szervezésében TÁLAS MIKLÓS vezetésével magas színvonalon zajlott.
A bajnokság zárásaként a díjkiosztásra került sor csapat, egyéni, páros férfi és női kategóriában, a díjakat KŐHALMI RICHÁRD, a Nyíregyházi Sportcentrum Utánpótlás Igazgatója adta át.
Eredmények:
EGYÉNI