Labdarúgás és atlétika a hétvégén
Pénteken befejeződik a 2015-2016-os versenyidény az Intersport Nyíregyházi Kispályás Labdarúgó Bajnokságban, és nagyobb létszámmal utaznak a Sportcentrum atlétái június 18-án a fővárosba a Budapest Open Nemzetközi viadalra…
Labdarúgás
Pénteken befejeződik a 2015-2016-os versenyidény az  Intersport Nyíregyházi Kispályás Labdarúgó Bajnokságban. Június 21-én, kedden 10 bajnok részvételével Szuper Kupa döntőre kerül sor a Városi Stadion salakpályáin. Ezt követően pedig június 22-én Nyíregyháza MJV polgármestere, Dr. Kovács Ferenc adja át a díjakat a Városháza dísztermében a legjobbaknak.
Atlétika
Nagyobb létszámmal utaznak a Sportcentrum atlétái június 18-án a fővárosba a Budapest Open Nemzetközi viadalra. Fontos hétvége előtt állnak sportolóink, hiszen ezen a versenyen szintet lehet teljesíteni a nagyobb világversenyekre.