Eredményes hétvége a VII. Nyírség Kupán
Nemzetközi dobóverseny helyszíne volt a Tiszavasvári úti atlétikai pálya szeptember 17-én. Az ország minden részéről érkeztek versenyzők, minden dobó egyesület képviseltette magát…
Nemzetközi dobóverseny helyszíne volt a Tiszavasvári úti atlétikai pálya szeptember 17-én.
Az ország minden részéről érkeztek versenyzők, minden dobó egyesület képviseltette magát a VII. Nyírség Kupán. Neveztek Pécsről, Veszprémből, Debrecenből, de még Romániából is szép számmal, több mint 130 nevezőt regisztráltak a gyermek korcsoporttól, egészen a veterán korosztályig. A verseny célja, a sportág népszerűsítése volt, mely egyértelműen beváltotta a hozzá fűzött reményeket. A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői produktívan szerepeltek, összesen öt arany-, négy ezüst- és hat bronzérmet gyűjtöttek.
Eredmények:
Kerekes László férfi súlylökés I. hely 15,71 mSzikszai Róbert férfi diszkoszvetés I. hely 58,94 mKerekes Dóra női diszkoszvetés I. hely 43,92 mVizi Roland fiú súlylökés I. hely 14,22 mTamás Szabolcs fiú gerelyhajítás I. hely 29,49 mSzabó Patrik fiú súlylökés II. hely 14,34 mKresztyankó Krisztián fiú gerelyhajítás II. hely 41,66 mFerenc Márton fiú súlylökés II. hely 12,52 mVizi Roland fiú diszkoszvetés II. hely 42,04 mKáplár János férfi diszkoszvetés III. hely 55,58 mZsiga Kinga női diszkoszvetés III. hely 37,36 mCzabán Csaba fiú gerelyhajítás III. hely 37,84 mTőkési Levente fiú diszkoszvetés III. hely 41,68 mPinhasov Mirjam leány súlylökés III. hely 10,43 mBákány Zsanett leány súlylökés III. hely 29,49 m