Hetven százalékos kapusteljesítmény
Extrán felüli játékkal nyerte hétvégi fordulóját a Nyíregyházi Sportcentrum férfi junior kézilabda legénysége. A tavalyi bajnokot, az Algyő csapatát fogadták hazai pályán…
A tavalyi bajnokot, az Algyő csapatát fogadták hazai pályán. A nyíregyháziak az első félidőben a már tőlük megszokott kemény védekezéssel indítottak, amihez még egy nagyszerű kapusteljesítmény is párosult. Dudás Roland hetven százalékos védése mindenképpen említést érdemel. Támadásban azt hozták a fiúk, amit elvárt tőlük mesterük, Bécsi János. A nagyarányú vezetésnek köszönhetően, mindenki pályára léphetett a második félidőben.

Nyíregyházi Sportcentrum – Algyő 31-20 (14-5)

NySC névsora: Dudás R.,Both P., Manazya F., Ruzsinszki P., Ferenczi R. 2, Krisztián Zs., Ruzsinszki B., Bécsi Á. 8,Mihalyi B., Papp P. 4, Csabai G. B. 7, Vitális I. 2, Dobi S., Gönczi D. 1, Takács Z. 5, Szedlacsek J. 2.