Városi Diákolimpiai Nap
Szeptember 30-án került megrendezésre a Városi Diáksport Nap Nyíregyházán. Tizenegy középiskola és tíz általános iskola tanulói látogattak ki a Városi Stadionba, hogy számos sportágban próbára tegyék erejüket…
Szeptember 30-án került megrendezésre a Városi Diáksport Nap Nyíregyházán.
Tizenegy középiskola és tíz általános iskola tanulói látogattak ki a Városi Stadionba, hogy számos sportágban próbára tegyék erejüket. Keményen küzdöttek az elsőbbségért kötélhúzásban, tekében, lövészetben, 4X100 m-en, kispályás labdarúgásban, strandröplabdában és streetballban. A középiskolások között a Kölcsey és a Vasvári, az általános iskolák között a Zelk és a Bem volt a legeredményesebb.
A nap fontos pillanata volt, amikor Nyíregyháza és a Megyei Diáksport Egyesület aláírta az együttműködési megállapodást.