Rangadót vívtak a Fradi ellen
Kiemelt nézőszám mellett, igazi rangadót vívott hazai pályán a Nyíregyházi Sportcentrum férfi junior kézilabda csapata. Rosszul indított a Bécsi János által vezényelt gárda…
Rosszul indított a Bécsi János által vezényelt gárda, a kilencedik percre már 6:1-re vezetett a Ferencváros, amikor is Bécsi Ádám és Takács Zalán vezérletével váltottak és elkezdtek magas szinten játszani.

Nyíregyházi Sportcentrum – Ferencváros 19-18 (10-9)

NYSC gólszerzők: Dudás R., Both P., Ruzsinszki P., Ferenczi R. 1, Szabó I., Krisztián Zs., Ruzsinszki B. 3, Bécsi Á. 7, Mihályi B., Papp P., Csabai B. G., Vitális I., Dobi S., Gönczi D. 1, Takács Z. 6, Szedlacsek J.1.