A rajt remekül sikerült
A sikeres felkészülési mérkőzések után kedden már tétmeccsen lépett pályára a Fatum Nyíregyháza. A röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében Budaörsre látogatott az együttes, és sokan a következő szezon egyik meglepetéscsapatának tartják a házigazdákat…
A Fatum-Nyíregyháza magabiztosan nyert a Magyar Kupában.
A sikeres felkészülési mérkőzések után kedden már tétmeccsen lépett pályára a Fatum-Nyíregyháza. A röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében Budaörsre látogatott az együttes, és sokan a következő szezon egyik meglepetéscsapatának tartják a házigazdákat. Nos a nyíregyháziak ezúttal gondoskodtak arról, hogy ne legyen meglepetés. Az első szettet könnyedén nyerte a Fatum, és bár Horváth András vezetőedző folyamatosan cserélt, a második és a harmadik játszmában sem forgott veszélyben a nyírségi siker. A végeredmény 0-3 lett, alig több mint egy óra alatt.
A Nyíregyháza október 23-án már hazai bajnokin lép pályára a Palota ellen, 16 órától.

Budaörs – Fatum-Nyíregyháza 0-3 ( 13, 21, 17)