Úszás és röplabda a hétvégén
Viszonylag hosszú pihenő után a Nyíregyházi Sportcentrum úszó szakágának is megkezdődik a versenyidény. Az NB I és az NB II-es röplabda bajnokságban is elkezdődik a küzdelem sorozat…
Úszás
Viszonylag hosszú pihenő után a Nyíregyházi Sportcentrum úszó szakágának is megkezdődik a versenyidény. Mészáros Edit delfin korcsoportú tanítványai szombaton Kecskeméten mérettetik meg magukat a Dobray Gyula Emlékversenyen.
Röplabda
Az NB I és az NB II-es röplabda bajnokságban is elkezdődik a küzdelem sorozat. Mindkét női csapatunk hazai pályán küzdhet az első fordulóban.
Az NB I a Continental Arénában fogadja a Palota SE csapatát vasárnap 16 órai kezdettel, az NB II-es együttesünk szombaton 14 órakor a DEAC ellen lép pályára a Bem tornatermében.