Röplabda, kosárlabda, úszás a hétvégén
Röplabda
A Nyíregyházi Sportcentrum NB II-es női röplabda csapatára sűrű program vár az elkövetkező napokban.  Október 30-án a Miskolc együttesét, 31-én pedig a Szegedet fogadják a Bem tornatermében a bajnoki soros fordulóján.
Miskolcra utaznak a serdülő lányok október 29-én, hogy a röplabda bajnokság második fordulóján mérettessék meg magukat.
Úszás
A felnőttől a gyermek korosztályig, 36 Sportcentrumos úszó csobban vízbe szombat és vasárnap Hajdúszoboszlón a Hungarospa nemzetközi úszóversenyen.
Kosárlabda
Ismét nehéz küzdelemre számíthat Boczkó Ádám fiú kosárlabda csapata. Október 30-án Kőbányára utaznak, hogy megküzdjenek a kiemelt kadett bajnokságban a legjobb 16 között.