Csak faragni tudták a hátrányt
Debrecenben játszotta felemás sikerrel a Gyermekbajnokság soros mérkőzéseit a Nyíregyházi Sportcentrum U13-as leány kézilabda együttese…
Debrecenben játszotta felemás sikerrel a Gyermekbajnokság soros mérkőzéseit a Nyíregyházi Sportcentrum U13-as leány kézilabda együttese.
Először a gyengébb játékerőt képviselő Hajdúnánás ellen léptek pályára a lányok. A fiatalabbak kaptak több játéklehetőséget ezen a mérkőzésen, ahol tisztességes játékkal, de nem hiba nélkül született egy nagyarányú győzelem. Majd a tabella második helyezettjével léptek színre a nyíregyháziak (Nyíregyháza a tabella 4. helyén áll), ahol sajnálatosan az első félidő rengeteg technikai hibákból adódó 6 gólos hátrányt, csak faragni tudták a második félidőben a sokkal keményebb védekezés és látványosabb támadás ellenére is.

Hajdúnánás SK– Nyíregyházi Sportcentrum 1-30 (0-16)
Lóci DSE – Nyíregyházi Sportcentrum 18-15 (11-5)